Firmamız İşitme Cihazları Uygulama, Satış ve Tamir-Servis merkezi olarak hizmet vermektedir. Son teknolojiye sahip cihazlar ve uzman kadromuzla hastalarımıza destek olmaktayız. Her insan sosyaldir ve sosyallik duymayı gerektirir işitme ile ilgili şikayetlerinizde sizlere destek vermekten onur duyarız.

İşitme sorunu yaşayan insanlar işitme cihazları sayesinde bu sorundan kurtulabiliyorlar. İşitme cihazları ile hayata yeniden bağlanabiliyorlar.
Bununla beraber her insan için işitme cihazı edinmek mümkün olmayabilir. İşitme cihazı fiyatları ve temini konusunda sorun yaşayan insanlar bu faydalı teknolojiden mahrum kalabilmektedirler. Fındıkzade İşitme Cihazı ve İşitme Cihazı Servisi olarak biz SGK’lı müşterilerimize anlaşmalarımız dahilinde işitme cihazları temin edebilmekteyiz. SGK anlaşmamızla birlikte artık hastalarımız fiyat konusunda sorun yaşamadan hayat standartlarını yükseltmeye yardımcı olaya çalışmaktayız. İletişim adreslerimizden SGK ile ilgili durumunuzu bildirip İşitme Cihazı ile ilgili detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz.

×
Merhaba, İşitme cihazları hakkında bilgi almak ister misiniz?

E-Bültenimize Katılın