Hakkımızda

Fındıkzade İşitme Cihazları Satış ve Uygulama merkezimiz 2013 yılından beri sektördeki tecrübesi, uzman kadrosu ve ileri teknolojileriyle müşterilerine en hızlı bir şekilde ulaştırma becerisi ile işitme cihazı kullanıcılarının yaşam kalitelerini arttırmayı amaçlamaktadır. İşitme probleminin doğru tespiti, kişiye özel çözümlerin sunulması, satış sonrası desteği ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile merkezimiz alanında öncü olmaya devam etmektedir.


İşitme cihazı ürün yelpazesinde tüm dünyanın üstünlüklerini kabul ettiği Widex, Unitron ve Resound markalarıyla, en iyi kalite en uygun fiyat anlayışını sizlere sunarak müşteri memnuniyetini öncelik vermekteyiz. Merkezlerimizde işitme cihazı uygulamalarını en yeni teknolojileri kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte, işitme cihazı aksesuar satışı, kulak kalıbı, işitme cihazı tamir, bakım ve montaj hizmeti de vermekteyiz.


İstanbul’da Fındıkzade şubemizle, işitme ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermek için hizmetinizdeyiz.

×
Merhaba, İşitme cihazları hakkında bilgi almak ister misiniz?

E-Bültenimize Katılın